Moderátori

Lenka

Je študentkou štvrtého ročníka na Prešovskej univerzite v odbore mediálne štúdiá. V Rádiu PaF pracuje ako moderátorka a môžete ju počuť v relácii Unipo Fashion a taktiež každú stredu vo Filmovom 4U. Práca v rádiu jej učarovala a chcela by sa jej venovať aj po ukončení štúdia. Najväčšou odmenou pre ňu bude pozitívna spätná väzba a fakt, že svojim hlasom dokáže spríjemniť večer všetkým poslucháčom pafka.

Klaudy

Moderátorka Klaudy začínala ako redaktorka ale neskôr začala moderovať aj relácie 4U a Slučka. Rádio PaF jej prirástlo k srdcu na toľko, že študentský život si už bez neho ani nevie predstaviť. Dnes jej hlas môžete počuť v reláciách RetroparádaRádiocereálie a Rockin' it.

Maggie

Spočiatku sa v rádiu ako hudobná dramaturgička starala o výber tých najlepších hitov, teraz svoje pôsobenie rozšírila o funkciu moderátorky. Jej hlas môžete počuť v reláciách RannáNočná šálka hudby po boku jej vernej spoločníčky Viki. Povedomá vám môže byť aj z rozhlasového seriálu Beauty and the Geek, v ktorom každý druhý utorok prejavuje svoje zapálenie pre popkultúru v postave geeka. 

Sima

V rádiu pôsobí od roku 2015, začínala reláciou 4U. Po Aicuľ zdedila reláciu Klub bitkárov v ktorej sa našla a pokračuje s ňou aj naďalej. Momentálne ju budete môcť počuť aj v novej relácií, Unipo fashion, ktorú vysiela spolu s Lenkou.

Stránky